Amy Winehouse (1983–2011)
zpěvačka

Vzpomínka Super: Sice pila a brala drogy, její smrt ale všechny přesto šokovala. Autor: daz


Lady Gaga

Lady Gaga Profimedia.cz

Z toho běhá mráz po zádech! Muž, který předpovědel smrt Michaela Jacksona a Amy Winehouse tvrdí, že letos zemře Lady Gaga

Kolumbijský astrolog Rodrigo Rodriguez Ardila, který se stal známým zejména ve spojitosti s tím, že předpověděl smrt krále popu Michaela Jacksona (✝50) a zpěvaček Amy Winehouse (✝27) a Whitney Houston (✝48), přišel s děsivou vizí. Podle něj by tento rok měla svět opustit hvězda jménem Lady Gaga (36).

„Na tomto světě nikdo nežije jeden den více nebo jeden den méně. To byl životní cyklus Michaela Jacksona a jeho kolegů, kteří zemřeli. Musím přiznat, že jedna dívka se mě zeptala, jestli vidím, kdo zemře letos. Nevím proč, ale viděl jsem tvář Lady Gaga. Vidím její fanoušky obklopené růžemi a slzami. Nechci ale nikoho vystrašit,“ nechal se slyšet Rodriguez.

Astrolog tvrdí, že Gaga bude dalším z členů “Klubu 27“, což je skupina vlivných hudebníků, jejichž život skončil neočekávaně v sedmadvaceti letech. Patří k nim Brian Jones, Jimi Hendrix, Janis Joplin a Jim Morrison, Kurt Cobain a Amy Winehouse. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků