Amy Winehouse (1983–2011)
zpěvačka

Vzpomínka Super: Sice pila a brala drogy, její smrt ale všechny přesto šokovala. Autor: daz


Amy Winehouse s Blakem Fielderem v době, kdy byli šťastní.

Amy Winehouse s Blakem Fielderem v době, kdy byli šťastní. Profimedia.cz

Mrazivá podobnost: Bývalý muž Amy Winehouse bojuje o život, selhávají mu orgány kvůli alkoholu a drogám

Exmanžel zpěvačky Amy Winehouse (✝27), která před rokem zemřela na požití velkého množství vodky po třech týdnech abstinování, se ze smrti své bývalé ženy neponaučil. Třicetiletý Blake Fielder-Civil se stejně jako ona oddává v hojné míře alkoholu a omamným látkám. Jejich požívání však nemá pod kontrolou a nyní bojuje v nemocnici o život poté, co mu po nekončícím flámu plném zmiňovaných neřestí selhaly orgány.

Blake byl údajně nalezen, jak se dusí v posteli poté, co se zřídil alkoholem. Následně byl převezen do nemocnice v anglickém Dewsbury. V současnosti je připojený na přístroje, které mu udržují základní životní funkce, jelikož utrpěl multiorgánové selhání. Jeho partnerka Sarah Aspin se údajně připravuje i na možnost, že se Fielder-Civil již nemusí probudit. „Lékaři tvrdí, že neznají prognózu. Řekli, že je v kómatu a pomáhají mu překonat otravu,“ potvrdila Aspin.

Vše se údajně odehrálo o víkendu, kdy spolu Aspin a Fielder-Civil diskutovali o tom, že by se mohli vzít. Později se však potáceli již opilí z večírku s přáteli. Aspin zavolala záchranku, když se Fielder-Civil zalknul jazykem a dusil se vlastními zvratky, zároveň mu nejprve přestala fungovat plíce a poté došlo k selhání i dalších orgánů. Zdá se, že exmanžel zpěvačky s úžasně osobitým hlasem dělá vše pro to, aby se s ní mohl opět setkat. Tentokrát v nebi. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků