Amy Schumer (41 let)
Herečka, komička, scenáristka

Bulvární status: Americká komička porodila svého prvního potomka Autor: ls


Amy Schumer opět pobavila fanoušky.

Amy Schumer opět pobavila fanoušky. Profimedia.cz

To není žádná babička na vycházce! Známá komička pobavila internet svým každodenním outfitem

Ani poté, co se stala maminkou, komička Amy Schumer (41) nepřestává bavit své fanoušky na sociálních sítích. Naposledy se zvěčnila v bundě, zapnutá až ke krku a s kapucí na hlavě a slunečními brýlemi. „Tohle jsem teď já,“ napsala k fotce, na níž byste si ji hravě spletli se seniorkou. Naznačila tak, že jako novopečená maminka módu moc neřeší.

Reálné snímky bez retuše a pozlátek sdílí maminka devítiměsíčního Gena na sociálních sítích velmi často. Podobným selfie nedávno oznámila radostnou novinu ohledně procesu umělého oplodnění, kterým momentálně prochází.

„Probíhalo to asi následovně: Zaznamenali u mě 35 vajíček. To není špatné na takovou stařenu, co? Oplodnili jich 26, já vím, wau. Z toho máme jedno zdravé embryo,“ napsala k nadšenému selfie. „Jsme šťastní aspoň za to jedno, ale ten pokles, co?“

Herečka rozpoutala mezi sledujícími debatu o umělém oplodnění a řada fanynek s ní sdílela své příběhy. „Tolik žen prochází i několika procesy umělého oplodnění, a ty jsou bolestivé a psychicky vás vyždímají,“ napsala o tématu, k němuž se už nějakou dobu vyjadřuje. S manželem Chrisem Fischerem se totiž snaží o druhého potomka. S maminkami s podobnými zkušenostmi tak pochopitelně velmi soucítí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků