Amy Schumer (41 let)
Herečka, komička, scenáristka

Bulvární status: Americká komička porodila svého prvního potomka Autor: ls


Amy Schumer a Chris Fisher se těší na první dítě.

Amy Schumer a Chris Fisher se těší na první dítě. Profimedia.cz

Těhotná komička si dopřává dávky drsného humoru. Vyfotila se jako mrtvola ze slavného filmu

Co se Amy Schumer (41) zcela jistě nedá upřít, je bezbřehý smysl pro humor. Ve velkých dávkách si ho dopřává i v těhotenství a rozhodně se nešetří. Zatímco některé nastávající maminky mohou být v tomto období útlocitné, ne tak Amy, která si libuje v drsných vtípcích.

Aby názorně ilustrovala, jak se cítila v dokončeném prvním trimestru, nastylizovala se do scény z filmu Sedm, v němž Brad Pitt a Morgan Freeman řešili vraždy inspirované sedmi smrtelnými hříchy. Mezi nimi i obžerstvím. A právě záběr na obézního muže s hlavou v talíři herečka zopakovala. Poněkud drsný humor vzhledem k tomu, že inspirací byla Amy filmová mrtvola, co říkáte? U Schumer, která své těhotenství před pár dny oznámila jen tak mimochodem, mezi volebními doporučeními, se ale nelze divit ničemu...

Své první dítě čeká Amy s šéfkuchařem Chrisem Fisherem, kterého si vzala v únoru v Malibu. Šlo o překvapivou zprávu, o její známosti nemělo mnoho lidí tušení. Herečka se provdala ve vile s výhledem na oceán a v šatech s nabíranou sukní, pod níž by se lehce schovalo zakulacující se bříško. Případné dotazy tehdy rovnou zarazila, když spolu s poděkováním ke gratulacím dodala, že není těhotná.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

first trimester had me like #soblessed

Příspěvek sdílel uživatel @ amyschumer, Říj 28, 2018 v 10:38 PDT

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků