Amal Alamuddin Clooney (43 let)
právnička

Bulvární status: Podařilo se jí dostat do chomoutu George Clooneyho... Autor: dp


Ty nejzajímavější módní kreace z udílení Golden Globes Awards

Ty nejzajímavější módní kreace z udílení Golden Globes Awards Profimedia.cz

Drzost na Glóbech. Kalhoty místo sukně, babiččina noční košile, vzdor proti terorismu i Clooneyho žena jako femme fatale

Móda na udílení Zlatých glóbů byla tento rok drzá a nesmlouvavá. Během letošního ročníku to nebyla nudná přehlídka klasické velké večerní s dlouhými sukněmi, ale návštěvníci byli na obvykle formální akci velmi originální.

Rafinovaně řešenou róbou z ateliéru Versace zaujala Kate Hudson. Manželka George Clooneyho (60) Amal Alamuddin (43) zase poutala pozornost černým modelem doplněným klasickými dlouhými bílými rukavicemi. Připomněli jsme si tak slavnou postavu Gildy, kterou ztvárnila nesmrtelná Rita Hayworth. Lavinu otazníků na sebe vrhl retro model od Chanela připomínající babiččinu noční košili, kterou na sebe vzala Keira Knightley (36). Diane Kruger nezaujala pouze modelem od Emilie Wickstead, ale také nápisem, kterým dávala najevo svou podporu boje proti terorismu.

Asi největší rebelie se dopustila Emma Stone, která se vykašlala na dlouhou večerní a vkráčela do hotelu v kalhotovém modelu od Lanvinu.

Na rudém běhounu před legendárním losangeleským hotelem Beverly Hilton se letos v přímém přenosu obrazně rozpoutala debata, jak má žena správně vypadat. Sledujte naši galerii a pokuste se sami na tuto otázku najít odpověď. 

Kdo podle vás na Zlatých glóbech nejvíce rebeloval?

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek