Alicia Keys (41 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Po mateřské opět nastupuje na scénu... Autor: dp


Kate, Alicia a Liv budou brzy maminkami.

Kate, Alicia a Liv budou brzy maminkami. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Baby boom ovládne šoubyznys i aristokratické kruhy: 8 slavných nastávajících maminek, které se chlubí těhotenským bříškem

Hvězdy šoubyznysu i urozené dámy se činí, a tak v nejbližších měsících nebude o slavná miminka nouze. Po porodu Mily Kunis (38) se na mateřské povinnosti chystá celý zástup známých osobností.

Nejostřeji sledovanou těhulkou je vévodkyně Kate (32), která s manželem Williamem čeká po princi Georgovi v příštím roce druhé dítě. Podle spekulací by oblíbenkyně britského národa musela být v očekávání permanentně, ale nyní těhotenství skutečně potvrdila. Kvůli zdravotním problémům se však na veřejnosti téměř neobjevuje.

Kromě Velké Británie se na radostnou událost chystá i Monako. Kněžna Charlene je v pokročilém stadiu těhotenství a brzy porodí rovnou dvojčata. To, které spatří světlo světa jako první, bude příštím následníkem trůnu.

Bříškem s dvojitou nadílkou se může pochlubit i hollywoodská herečka Zoe Saldana (43). Hvězda Avatara a Strážců galaxie, která se dočká dvou synů, se zakulacenou postavou pochlubila na premiéře filmu Kniha života. Její herecká kolegyně Milla Jovovich se jako budoucí maminka ukázala dokonce v plavkách. Oblé tvary už neskryje ani Liv Tyler.

Nejžhavější těhotenskou fotku má ovšem na svědomí zpěvačka Alicia Keys (41). Kvůli mírovému poselství se neváhala odhalit a zapózovat tak, jak ji bůh stvořil. Pauzu kvůli mateřským povinnostem chystají i Kelly Rowland a Shakira (37). 

Která nastávající maminka je nejkrásnější?

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek