Alice Bendová (49 let)
herečka

Bulvární status: Užívá si dětí i partnera. Autor: daz


Stává se z ní farmářka.

Stává se z ní farmářka. Foto: Super.cz/Instagram A. Bendové

Tohle byste do sexbomby Bendové nejspíš neřekli. Herečka si pořídila na zahradu tyto hrabavé ptáky

Vždy měla velmi pozitivní vztah ke zvířatům. Možná si ještě pamatujete, jak Alice Bendová (49) provázela pořadem Farmář hledá ženu a naprosto se tetelila v zemědělském prostředí mezi domácím zvířectvem. Asi tedy nikoho tolik nepřekvapí, že si Alice s přítelem Michalem Topolem na zahradu svého rodinného domku pořídili slepičky.

Otcem této myšlenky byl prý hereččin partner, který chtěl původně zachránit z klecového chovu nějaké utrápené jedince. Tato záchranná akce ale zatím nebyla možná. „Původně jsme moc chtěli slepičky z klecového chovu, chudinky, ale bylo nám řečeno, že teď to nejde, kvůli situaci kolem koronaviru, takže až snad v létě,“ svěřila se na Instagramu Bendová a dále s humorem dodala: „Chceme být soběstační, takže ještě chybí kráva, prase, koza a kachny.“

Bendová už se těší na vlastní vajíčka. „Snášet prý začnou už možná v květnu, jsou hodné, hladíme je, mluvíme s nimi, krmíme je, dáváme jim čerstvou vodu a koupili jsme jim kurníček s předzahrádkou,“ uvedla s nadšením farmářka Alice Bendová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků