Alice Bendová (49 let)
herečka

Bulvární status: Užívá si dětí i partnera. Autor: daz


Alice a Michal začali s otužováním.

Alice a Michal začali s otužováním. Foto: Instagram A. Bendové

Sexbomba Bendová hupsla nahá do bazénu. Utrousila navíc košilatý vtípek na adresu svého přítele

Její svět se smrskl na prostor, který vymezují hranice jejího pozemku. Alice Bendová (49) tedy využívá všeho, co jí její dům a zahrada nabízí. Na konci března už dokonce s partnerem Michalem Topolem začali využívat bazén. A nemyslete si, nejedná se o lázeň zahřátou na tělovou teplotu. Naopak se začali otužovat v ledové vodě.

„Dobré ráno, tak my jsme ho zahájili saunou a vodou s devíti stupni,“ komentovala Alice snímek, který zveřejnila prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram. V otužování je zatím zdatnější její partner. „Míša v tom plave, já řvu, ale zlepšuju se, Dneska tři minuty. A kdybych cvrnkla do toho, do čeho se necvrnká, tak se rozpadne na ledovou tříšť,“ vtipkovala Bendová, která šla do bazénu evidentně bez plavek, jak je ostatně zvyklá.

Herečka využívá karanténu k tomu, aby zapracovala na své postavě a brzy měla opět skvělou figuru. „Tak tohle je teď jediné, po čem trochu toužím, plavky, teplo, bazén, pláž, Tenerife a taky v neposlední řadě štíhlejší tělíčko,“ komentovala s úsměvem fotku v plavkách. „Jestli se nenakopnu, tak po karanténě mě nepoznáte. Tak já na to ode dneška trochu vlítnu, budu běhat a zkombinuju saláty, maso, ryby,“ říká Alice Bendová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků