Alexander Hemala (69 let)
televizní hlasatel

Bulvární status: Vypadá pořád výborně. Autor: veš


Tahle partička bude mít na svědomí úvodní tanec, který otevře osmou řadu StarDance.

Tahle partička bude mít na svědomí úvodní tanec, který otevře osmou řadu StarDance. Foto: Facebook Marka Dědíka

Poznáte všechny hvězdy minulých řad StarDance? Na parket opět vtrhne hlasatel, hokejista i nejkrásnější starostka

O tom, že osmá řada populární taneční soutěže StarDance začne opravdu stylově, už teď není nejmenších pochyb! Ve velkém tanečním čísle, které letošní ročník bude už v sobotu 8. října otevírat, totiž uvidíte hvězdné taneční páry ze všech minulých řad. Poznáte je na fotografii z tréninku?

Nebude chybět finalista první řady Václav Vydra (66) se svou tanečnicí Petrou Kostovčíkovou ani Monika Žídková se svým tanečním partnerem Honzou Halířem, kteří kvůli Honzově vážné autonehodě museli ze soutěže o rok později odstoupit.

Třetí řadu připomene vítězka Dana Batulková s Honzou Onderem, následující řadu zase hlasatelský nestor Saša Hemala (69) se svou tanečnicí Jitkou Šorfovou. Chybět nebudou ani hokejista Martin Procházka s Terezou Bufkovou, Jan Tománek se Šárkou Kašpárkovou ani loňští finalisté Jitka Schneiderová (48) s Markem Dědíkem (38).

O choreografii se letos postaral odborný poradce Jan Onder. „Nechci moc prozrazovat, nechte se překvapit. Jedná se o moderní tanec s prvky disca. Stále to zkoušíme. Máme celkem sedm tréninků,“ svěřil Super.cz Onder a přihodil další lákadlo. „Určitě se budete skvěle bavit. Saša Hemala a Vašek Vydra budou mít sólo,“ dodal závěrem. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků