Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Profimedia.cz

Slavné topmodelce málem vypadly její poklady z bikin: Takhle brazilská kráska bojovala s vlnami

I Alessandra Ambrosio (40) občas bojuje s mořskými živly. Naposledy se jí to stalo na pláži v Malibu, kde jen tak tak zachránila své vnady od vypadnutí z podprsenky.

Modelka si užívala o víkendu s rodinou a partou přátel u moře a během volné chvilky si zahrála i plážový volejbal. Vzhledem k tomu, jak titěrné bikiny měla na sobě, to byla pro přítomné muže jistě slastná podívaná.

ČTĚTE TAKÉ: 9 slavných dam, které se během karantény nebojí ukázat bez make-upu: Tyto celebrity trčí doma stejně jako vy

Alessandra pochopitelně oblékla plavky z vlastní kolekce značky GAL Floripa, která daly vyniknout její štíhlé a vysportované postavě.

„Miluji jógu, pomáhá mi udržet si v pořádku jak hlavu, tak i pevné tělo. Vzhledem k tomu, že mám doma dost práce, není na cvičení tolik času, ale snažím se aspoň protáhnout tělo a udržet se v planku po dobu 5 - 10 minut denně,“ uvedla před časem pro Fox News. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků