Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Profimedia.cz

Slavná modelka ukázala víc, než chtěla. Během focení jí vykouklo ňadro

Je jednou z nejpopulárnějších modelek na světě, a i když už je v modelingovém důchodu, občas Alessandra Ambrosio (40) nějaké té kampani neodolá. Během nedávného focení v Miami však stačila chvilka nepozornosti a bývalý andílek Victoria´s Secret ukázal víc, než v co přítomní doufali.

Z rozepnuté džínové košile jí při oblékání vykoukla bradavka. Pohotovému fotografovi se okamžik navíc podařilo zachytit. Při focení bez spodního prádla jsou zkrátka podobné věci běžné. Pro brazilskou krásku to však evidentně nebyla situace ojedinělá a ani trochu ji nevyvedla z míry.

Od března loňského roku je Alessandra oficiálně svobodnou matkou dcery Anji (10) a syna Noaha (6). Po deseti letech vztahu se rozešla s jejich otcem Jamiem Mazurem. Od července loňského roku randí s italským návrhářem Nicolou Oddim, se kterým od té doby stihla strávit několik dovolených v tropických destinacích. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků