Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Profimedia.cz

Tyto křivky už na přehlídkovém mole neuvidíte. Slavná modelka je však ráda ukazuje v bikinách na pláži

Modelka v důchodu Alessandra Ambrosio (40) místo tepla u rodinného krbu přes svátky preferuje teplo slunečných destinací. V modrých bikinách nedávno vzala brazilské pláže útokem a vystavila na odiv své dokonalé křivky. I když je modelkou v důchodu, je vidět, že svoji figuru rozhodně nezanedbává.

Na pláži se k modelce připojil i partner Nicolo Oddi. S italským podnikatelem Oddim začala Alessandra randit po rozchodu s dlouholetým partnerem Jamiem Mazurem. S bývalým snoubencem byla ve vztahu deset let a je otcem její dcery Anji (10) a syna Noaha (6). Rozchod vyplaval na povrch v březnu 2018, i když ho ani jeden z páru nikdy nepotvrdil.

Ambrosio, kterou fanoučci znají pod přezdívkou Ale, byla andílkem Victoria´s Secret řadu let. Vepsala se do dějin například tím, že jednu z přehlídek v Miami Beach šla zhruba tři měsíce po porodu dcery Anji. Loňská Fashion Show v Šanghaji pro ni však byla poslední, modelka ukončila kariéru, aby se mohla věnovat dětem a měla víc času na osobní život. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků