Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


V bikinách vypadají dokonale.

V bikinách vypadají dokonale. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

12 celebrit v bikinách: Na pláži nepřehlédnete vnadnou dvacítku ani sexy padesátnici

Americké celebrity nemusí kvůli opalování a plážovým radovánkám čekat na letní prázdniny. Kdykoliv jim to diář umožní, vyrazí do Mexika nebo Karibiku, kde vystavují svá těla. Vybrali jsme 12 slavných krásek, které na pláži rozhodně stojí za povšimnutí.

V bikinách se vystavovaly celebrity všech věkových kategorií. Samozřejmě nemůžeme opomenout modelku a instagramovou hvězdu Demi Rose (26), která si na bujném poprsí postavila kariéru. Důkazem toho, že v bikinách lze nadělat parádu i po padesátce, je božská Elizabeth Hurley (56).

Na pláži se předvedly slavné zpěvačky Britney Spears (40), Taylor Swift (32), Jennifer Lopez (52), Nicole Scherzinger (43) i Rita Ora (31). Bikiny samozřejmě oblékla i ženskými tvary proslulá Kim Kardashian (41), jíž na sociálních sítích šlape na paty její sestra Kendall Jenner (26).

Pózování v bikinách se snad denně věnuje modelka Emily Ratajkowski (30). V galerii ji můžete srovnat s její služebně starší kolegyní Alessandrou Ambrosio (40). Sexy postavou se pochlubila i herečka Michelle Rodriguez (43). 

Kdo je v bikinách nejvíce sexy?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků