Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Alessandra Ambrosio s rodinou

Alessandra Ambrosio s rodinou Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dvojnásobná mamina i královna přehlídkových mol: Brazilská topmodelka s tělem snů se pochlubila krásnou rodinkou

Brazilskou topmodelku Alessandru Ambrosio (40) znají její fanoušci především díky sexy fotkám v plavkách a luxusním prádélku.

Jeden ze služebně nejstarších andílků Victoria´s Secret patří k vyhledávaným modelkám a svými půvaby zdobí nejen plavkové katalogy, ale i titulní strany známých magazínů.

Atraktivní Alessandra je sice obletovanou topmodelkou, ale když zrovna nepózuje na pláži před věhlasnými fotografy, žije poklidným rodinným životem. Coby dvojnásobná mamina se pyšní figurou snů a její manžel, podnikatel Jamie Mazur, na ni může být právem pyšný.

Ambrosio se spokojenou rodinkou občas pochlubí na sociální síti, teď však udělala výjimku a s manželem i dětmi vyrazila na slavnostní premiéru komedie Táta je doma 2.

Na premiéře se to jen hemžilo celebritami včetně charizmatického herce Mela Gibsona a jeho krásné o 35 let mladší snoubenky, přesto byla i půvabná Brazilka středem pozornosti.

Devítiletá dcera Anja i pětiletý syn Noah s maminkou a tatínkem ochotně pózovali a bylo vidět, že jsou před objektivy fotoaparátu ve svém živlu. Fotogeničnost zjevně zdědili po své nádherné mamince a kdoví, třeba je v budoucnu také uvidíme zářit na přehlídkovém mole. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků