Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Profimedia.cz

Reklama na brazilskou krásu: Tahle obletovaná topmodelka je dvojnásobnou maminou, ale v plavkách se pořád pyšní postavou snů

Modelka Alessandra Ambrosio (40) si jako andílek Victoria's Secret vydělává tolik, že si může dovolit i tu neluxusnější dovolenou.

Tentokrát si spolu se svou rodinou vybrala exotický ostrov Bora-Bora ve Francouzské Polynésii. Brazilská kráska nic nenechala náhodě, a i na dovolené si dala hodně záležet na tom, aby působila reprezentativním dojmem.

A nutno podotknout, že vypadala fantasticky. Na sociální síti se pochlubila hned několika snímky v plavkách, které by směle mohla zveřejnit v katalogu své domovské značky Victoria´s Secret.

Maminka osmileté Anje a pětiletého Noaha má i po dvou dětech figuru snů a není divu, že patří k nejvytíženějším světovým modelkám.

Na nedostatek pracovních příležitostí si totiž rozhodně nemůže stěžovat. Nejraději ale bezesporu tráví chvilky volna se svými dětmi a mužem Jamiem Mazurem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků