Alessandra Ambrosio (40 let)
modelka

Bulvární status: Brazilská kráska si ze světa modelingu stačila dvakrát odskočit k mateřským povinnostem, na jejím těle to ale není znát. Autor: ac


Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Brazilská souputnice Gisele Bündchen provokuje v dráždivých outfitech: Tohle vysportované sexy bříško patří dvojnásobné mamině

Brazilská kráska Alessandra Ambrosio (40) není jen úspěšnou modelkou, která patří ke služebně nejstarším andílkům Victoria´s Secret.

Sama se vrhla na budování vlastní značky oblečení, a protože je v tomto případě zbytečné, aby si na propagaci najímala jiné modelky, sama se nechala do vlastní kolekce nafotit.

Jarní kousky outfitů samozřejmě na atraktivní Alessandře vypadají neskutečně sexy. Modelka vystavila na odiv své pružné tělíčko, které neustále udržuje ve formě.

A to už je dvojnásobnou maminou, jež by na nějaké ty nedostatky měla mít právo. Ovšem v případě této temperamentní Brazilky se jedná o zkušenou modelku, kterou živí její tělo, a tak je jasné, že hned po porodu svých dětí makala na tom, aby se vrátila do své obvyklé formy.

Dnes už má děti přeci jen starší - radost jí dělá osmiletá dcera Anja a skoro pětiletý syn Noah. Obě dítka má s podnikatelem Jamie Mazurem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků