Alena Antalová (50 let)
herečka

Bulvární status: Má tuhou makačku v muzikálu Mamma Mia!. Autor: daz


Alena Antalová opět jezdí do Prahy hrát v muzikálu Mamma Mia! Super.cz

Máma 4 dětí si jezdí do divadla odpočinout od rodiny: Koukněte, jak Alena Antalová pořád nádherně vypadá

Ještě před rokem pochybovala, zda se čtyřmi dětmi zvládne dojíždění z Brna, kde bydlí, do Prahy, kde dostala hlavní roli v muzikálu Mamma Mia!. "Zvládli jsme to výborně a už jsem se těšila na novou sezónu," řekla Super.cz půvabná blondýnka Alena Antalová (50).

Představitelek Donny, kterou ve známém filmu ztvárnila Meryl Streep (73), je naštěstí několik, takže problém s časem nemá. "Vždycky si sem přijedu na víkend v podstatě odpočinout. Zahraju pět představení a zase frčím domů. Skoro mám výčitky, že si odpočívám v hotelu, mám čas pustit si televizi a zvládnu tady i nákupy," svěřila.

Doma má pořádný frmol. "Máme nového školáka, Janíček je v první třídě, takže nevím, kde mi hlava stojí. Než se to všechno usadí, je to hrozně komplikované. Vstáváme v šest hodin, abychom zvládli být v osm hodin ve škole, kterou máme tři minuty autem," vyprávěla.

Na páté dítě už se Antalová, která kromě Mamma Mia! hraje ještě deset dalších představení v Brně, necítí. "Takhle to úplně stačí. Kromě toho, že nejsem nejmladší, taky bych to asi nezvládla s nervy, aby se nekřičelo a děti byly v pohodě. Už takhle to zvládám jen tak tak," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků