Adriana Sklenaříková (49 let)
modelka

Bulvární status: Dočkala se vymodleného miminka Autor: ac


Adriana Sklenaříková s manželem Christianem Karembeu.

Adriana Sklenaříková s manželem Christianem Karembeu. Profimedia.cz

Rozvod topmodelky Sklenaříkové? „Jsou to bludy,“ říká její manažer

Světová i česká média od minulého týdne informují a chystaném rozvodu světové topmodelky Adriany Sklenaříkové (49) a fotbalisty Christiana Karembeu. Manažer modelky ale spekulace rázně vyvrací. "Nerozvádí se. Jsou to bludy," říká manažer Adriany Miro Šimonič.

O rozchodu slavného páru, který spolu žije třináct let, informovalo minulý týden francouzské periodikum Voici a belgický Le Soir Magazine. Důvodem je prý nová známost topmodelky. Také se provalilo, že má Christian z předchozího vztahu patnáctiletou nemanželkou dceru.

Adriana byla magazínem Voici přistižena na utajené večeři se zámožným podnikatelem Andrém. Ten také prý sedí každý týden v hledišti taneční soutěže Dance avec les Stars - obdoba naší StarDance, kde Adriana tančí.

Topmodelka ani fotbalista se k rozvodu zatím nevyjádřili. Za Sklenaříkovou nyní ale promluvil její manažer Miro Šimonič.

"Od středy jsem ve Francii u Adriany a Christiana. Jaký rozchod? Jaká nemanželská dcera? Jejich manželství je v úplném pořádku. Žádný rozchod se nekoná, jsou to obyčejné bludy,“ řekl Šimonič slovenskému serveru topky.sk. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků