Adele Adele (34 let)
Zpěvačka

Bulvární status: Po osmiletém vztahu se rozvedla s manželem a zhubla 45 kilo. Autor: kj


Zpěvačka se omlouvala fanouškům za zrušený koncert.

Zpěvačka se omlouvala fanouškům za zrušený koncert. Profimedia.cz

Adele skolila nemoc. Fanouškům se omlouvala za zrušení koncertu úplně ‚na přírodu‘

Nad zpěvačkou Adele (34) zvítězilo nachlazení zrovna uprostřed jejího turné Adele Live 2016. Zdravotní stav ji dokonce přinutil zrušit jedno z jejích vystoupení ve Phoenixu. Viditelně smutná Adele se proto rozhodla omluvit fanouškům prostřednictvím sociální sítě.

Osmadvacetiletá britská hudební superstar natočila video, kde vysvětluje a ospravedlňuje své jednání. „Ahoj všichni, zejména všichni ve Phoenixu v Arizoně. Nemohu dnes večer vystoupit se svou show, druhou tady ve městě. Je mi to moc a moc líto. Už několik dní jsem nachlazená a přecházím to,“ začala Adele, která se na video nijak nepřikrášlovala.

„Včera jsem ještě vystupovala a moc se mi to líbilo, ale ten nápor byl příliš silný a nemoc ze mě vzala to nejlepší. Jak jste mohli slyšet, stejně jako já, nebylo to moc dobré. Opravdu se moc, moc, moc a moc omlouvám, že to dnes musím zrušit. Tolik si své turné užívám a rušení koncertů není něco, co bych chtěla dělat. Mrzí mě, že tak činím. Vím, že spousta z vás přiletí z daleka, je to ta poslední věc, co bych chtěla udělat,“ kála se zpěvačka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků