Adele Adele (34 let)
Zpěvačka

Bulvární status: Po osmiletém vztahu se rozvedla s manželem a zhubla 45 kilo. Autor: kj


Adele si s parádou těžkou hlavu nedělá.

Adele si s parádou těžkou hlavu nedělá. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Prostorově výrazná Adele razí heslo ‚pohodlí nadevše‘, i když to vypadá následovně…

Volnočasová móda je čím dál benevolentnější a aktuálně tak neuděláte krok vedle téměř v ničem. Pro koho je ovšem jakýkoli styl a image až na samém konci žebříčku hodnot, je rozhodně zpěvačka Adele (34), která se svou slávou a závratnými výdělky zůstává až nenormálně normální.

V dost podivném, ale o to určitě pohodlnějším modelu, se Adele vydala i v pátek s kamarádkou na procházku po Santa Monice. Nahoře volné a dole zúžené kalhoty z teplákoviny a svetr s rozšířenými rukávy, který jako by ani nepatřil do tohoto století, zpěvaččině kypré figuře prokázaly medvědí službu, ale kdo tyto malichernosti vlastně u takového talentu řeší? Většině jejích fanoušků je to naopak sympatické.

Zpěvačka přitom jen za uplynulý rok navýšila své jmění o 80,5 miliónu dolarů, tedy 1,94 miliardy korun. Podle žebříčku magazínu Forbes se i díky mimořádně úspěšné desce 25 z loňského roku dostala Adele na deváté místo nejlépe placených celebrit světa. Dokonale tak navázala na svou tvorbu před tříletou hudební pauzou, během níž se věnovala převážně výchově syna Angela Jamese. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků