Kelly Ripa

Kelly Ripa Profimedia.cz

Syn slavné moderátorky se zařadil mezi nejvíc sexy muže světa: Jeho matka to zjistila v přímém přenosu a reakcí pobavila

Kelly Ripa (52) je hrdou matkou. Moderátorka pořadu Live with Kelly and Ryan se ve středečním vysílání dozvěděla, že se její syn Michael Consuelos (22) letos zařadil mezi nejvíc sexy muže světa podle magazínu People, a její reakce pobavila nejen publikum v sále.

Její kolega Ryan Seacrest začal vydáním magazínu listovat v přímém přenosu. Když narazil na stránku s Michaelem, z šokované Kelly vypadlo: „Děláš si srandu?“

„Dej to sem,“ vytrhla kolegovi časopis, nasadila brýle a okamžitě se začetla. „Jeden by řekl, že nám dá vědět, abychom pořídili pár vydání pro prarodiče,“ pobavila publikum, jak se můžete přesvědčit v odkazu níže.

Sexy moderátorka vyšpulila na slavného manžela zadek v plavkách. Jeho reakce se stala hitem internetu

Pak ji ovšem něco zarazilo. „Michael obdivuje otcovu pracovní morálku,“ četla. „No jasně, minulý týden pracoval jeden den,“ podotkla na účet manžela, herce Marka Consuelose, kterému Michael, rovněž začínající herec, jako by z oka vypadl, a diváci šli do kolen.

Nakonec šly ale vtípky stranou. „Michaeli Consuelosi, vždycky jsem tě považovala pohledného milého mladého muže. Uvědomělého, pracovitého, pilného, uctivého, ale neměla jsem ponětí, že jsi i sexy,“ dodala viditelně pyšná Ripa s tím, že ale vždy shledávala sexy Michaelova otce.

Šťastná to žena: Moderátorka se pochlubila fotkou manžela v upnutých kalhotách a fanoušci jí nepřestávají gratulovat

Rodinka, která kromě rodičů a Michaela sestává také z dcery Loly (21) a nejmladšího Joaquina (19), doma o zábavu nemá nouzi. Především hvězdný pár často baví internet, ať už tím, že Kelly na Marka vyšpulí zadek a zachytí jeho reakci či se pochlubí jeho fotkou v upnutých džínách, v nichž vyniká jeho chlouba, nebo historkou, jak je jejich jediná dcera přistihla při sexu. V rodině Kelly Ripy a Marka Consuelose rozhodně nuda není.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků