Marika Procházková

Marika Procházková Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová/Herminapress

Nepoznala ji ani návrhářka, pro kterou šla přehlídku: Hvězda Modrého kódu Procházková rapidně zhubla a ostříhala vlasy

Nebýt jejího charakteristického úsměvu, tápali bychom ještě déle. Když herečka Marika Procházková dorazila na křest a dražbu charitativního kalendáře Proměny nadace Archa Chantal podpořit svoji kolegyni Chantal Poullain (66), poznal ji málokdo.

Herečka, kterou si všichni pamatují jako baculku s dlouhými blond loknami, prošla neuvěřitelnou proměnou. Rapidně zhubla a nechala se ostříhat na mikádo. A musíme říct, že dva roky před padesátkou jí to sekne jako nikdy dřív.

Pozor, hrozí zalknutí! Jedna z nejobdařenějších českých hereček rozepnula blůzku a předvedla, jak k ní byla příroda štědrá

"Musí mít minimálně o dvě konfekční velikosti méně. Vůbec jsem ji nemohla poznat," řekla Super.cz návrhářka Alena Wilson, pro kterou šla Marika před pár lety módní přehlídku, z níž nám poskytla fotografie, které můžete vidět v naší fotogalerii.

A jak vysvětlila změnu svého vzhledu Procházková? "Přišlo to samo. V době covidu jsem se hodně zklidnila, zvolnil se ten hektický pracovní život. Kila šla pak dolů a nemusela jsem se nijak snažit," svěřila k četným pochvalám. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků