Dominika Branišová křtila knihu. Super.cz

Půvabná přítelkyně Jaromíra Jágra promluvila o jejich vztahu: Třenice kvůli společné práci

Ve světě modelingu se půvabná přítelkyně Jaromíra Jágra (51) objevuje jen sporadicky. Dominika Branišová (29) si nabídky na focení vybírá a většinu své energie poslední měsíce směřuje na značku svého partnera, se kterou mu pomáhá.

Na druhou kolej tak odsunula i sport, kterému se v minulosti věnovala velmi aktivně. „Od té doby, co mám na starosti Jardovu značku, která vznikla v květnu, není tolik času, ale snažím se, když mám nějaké volno a mám energii, tak chodím cvičit pořád,“ svěřila se Super.cz brunetka, která si nenechala ujít křest knihy svého kamaráda, kadeřníka Tomáše Arsova, a byla dokonce kmotrou.

Přítelkyně Jaromíra Jágra v plavkách: Tuto postavičku chce půvabná Dominika ještě vylepšit

„Je to moje premiéra, s Tomášem se známe dlouho, spolupracujeme. Když dostanu nějakou nabídku, tak si vybírám, jestli to pro mě má smysl, jeho produkty používám,“ dodala půvabná přítelkyně hokejové legendy.

Přítelkyně Jaromíra Jágra opět v roli modelky: Takhle to půvabné Dominice před objektivem slušelo

S Jaromírem Jágrem už tak nejsou jen partneři, ale i kolegové. Nás zajímalo, zda to někdy není těžké skloubit.

Slavní na premiéře filmu o Janu Kollerovi: Takhle to seklo Jágrovi s Branišovou, Soukalové s partnerem a dalším hvězdám

„Je to těžké. My jsme si to rozdělili. On dělá pořád hokej a tu značku s ním konzultuji, ale dělám ji víceméně sama a mám to na starosti hlavně já. Většinou tu práci doma neřešíme. Snažíme se to limitovat, ne vždy máme na vše stejný názor a je lepší nechat pracovní věci v práci a doma si užívat sami sebe,“ svěřila se půvabná Dominika a popsala, jak to u nich funguje, když dojde k názorovým neshodám.

„Většinou já ustoupím,“ řekla se smíchem. „Záleží na tom, v čem se nám názory liší, v něčem mám zkušenosti já, v něčem on. Není to tak, že by muselo být po jeho,“ dodala Dominika Branišová. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků