Marta Jandová má ráda své tvary. Super.cz

Vnadná zpěvačka Marta Jandová prozradila, proč nikdy nebude hubená

24. března 2012 13:52

Gynekolog Miroslav Verner má štěstí, že jeho partnerka Marta Jandová (44) doma rozhodně nevaří žádnou dietu. "Mám ráda jídla, která vařila moje babička.Takže cibulku smažím pěkně na másle a libuji si v opravdu hutných pokrmech," svěřila Super.cz.

"Vždycky jsem byla holka krev a mlíko a jsem takhle spokojená. Modelek je, myslím, dost," míní Marta, která se přesto přišla poradit k dietologovi. "Ale o hubnutí mi nejde. Spíš o zdravý životní styl, jak co správně kombinovat," vysvětlila zpěvačka.

Trošku zdravější životní styl by jí rozhodně prospěl, v jejím případě hlavně, co se týče spánku. Marta je v jednom kole, v divadle GoJa Music Hall hraje v muzikálu Bídníci, zároveň nazkoušela roli královny do muzikálu Hamlet. Jeho premiéry se ale nemohla účastnit. "S kapelou Die Happy přebíráme důležitou hudební cenu v Německu a vysílá to televize. Tak si nechci nechat ujít ty miliony diváků," vysvětlila.

"Ale už jsem fakt unavená. Když přijdu domů, tak padnu a spím," prozradila. "V dubnu už se to snad uklidní a budu mít čas i na nějaký soukromý život," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků