Ashley Roberts

Ashley Roberts Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Krásná blondýnka z Pussycat Dolls svým modelem zvedla tep nejednomu muži. Její výstřih byl až pod pupík

Ze členek skupiny Pussycat Dolls to bývá většinou Nicole Scherzinger, které se dostává největší pozornosti médií, ale tentokrát se hojně píše o blondýnce Ashley Roberts. Jednačtyřicetiletá zpěvačka se dostavila na úterní udílení cen Woman Of The Year v Londýně ve velice odvážném modelu.

Zpěvaččina róba z dílny velšského módního návrháře Juliena MacDonalda a jeho kolekce pro rok 2019 byla totiž nejen třpytivá a průsvitná, ale rovněž odhalovala, co mohla… Model měl kompletně odhalená záda, výstřih až pod pupík a rozparek vepředu tak vysoko střižený, že nechybělo moc, aby se s výstřihem setkaly. Jako doplňky zvolila Ashley sladěné psaníčko a krásné průsvitné sandálky na jehlách se štrasovým páskem okolo kotníků.

Sexy zpěvačka z Pussycat Dolls je pořád kus: Ve čtyřiceti má zadek v tangách přímo výstavní

Rodačka z Phoenixu měla na velkou kariéru našlápnuto už odmala. Tančit začala ve třech letech a zpívat v osmi. Její tatínek byl bubeník kapely The Mamas and the Papas, a tak měla k šoubyznysu přeci jen o něco blíž, než její kamarádky.

Průhledné šaty s výstřihem až do pasu: Další divoká kočka z Pussycat Dolls oslavila čtyřicítku

V sestavě Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts působila kapela Pussycat Dolls od roku 2003, a díky hitům Don´t Cha či Sway se rychle proslavily. O sedm let později se skupina rozpadla. Zpěvačkám údajně vadilo, jak moc je protěžována Nicole Scherzinger. Pokusy o návrat skupiny zatím nebyly úplně úspěšné. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků