Gabriela Partyšová moderuje na Nově Život ve hvězdách.

Gabriela Partyšová moderuje na Nově Život ve hvězdách. Michaela Feuereislová

Škatulata na Nově. Změny v oblíbených pořadech se dotknou Partyšové i Borhyové

Na Nově se chystají velké změny, které se dotknou i známých moderátorů včetně Gabriely Partyšové (44) a Lucie Borhyové (44). Pořady Život ve hvězdách a Víkend končí. Tedy ve své současné podobě. Televize Nova je po Novém roce začlení do Snídaně s Novou. Moderátoři se ale prozatím nemění.

„Život ve hvězdách končí jen jako večerní pořad, od ledna v televizi ale nadále zůstává, Život ve hvězdách bude pokračovat v rámci jiného pořadu na Nově,“ řekla Super.cz Partyšová.

Poslední říjnové dny vystavila své tělo slunci v plavkách: Lucie Borhyová se pochlubila sexy snímkem od moře

Nova pak upřesnila, že se jedná o Snídani s Novou. „Mohu potvrdit, že pořady Život ve hvězdách a Víkend budeme od nového vysílacího schématu, čili od Nového roku, vysílat v jiné časy, budeme je začleňovat v případě Víkendu do Víkendové Snídaně a Života ve hvězdách do běžné Snídaně, kterou vysíláme v pracovním týdnu. Detaily se diváci včas dozvědí,“ informoval Super.cz Kamil Houska, ředitel zpravodajství TV Nova.

Gabriela Partyšová odhalila své vysportované tělo na masáži: Díky pravidelnému pohybu si stále udržuje váhu kolem 50 kilo

V moderování Víkendu se střídají populární dvojice Lucie Borhyová - Rey Koranteng a Kristina Kloubková - Martin Pouva. O dalších programových změnách televize zatím neuvažuje. „Pořadu Střepiny se tyto změny netýkají. Pokračujeme tak v posilování obsahu ranního a dopoledního vysílání, už jsme tam například zařadili Volejte Novu či Koření,“ upřesnil Houska. 

Gabriela Wolfová , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků