Vanesa Červová promluvila o rodinné tragédii. Super.cz

Maminku finalistky (19) České Miss zmlátili v centru Prahy. Následkům napadení podlehla

Finalistka České Miss Essens Vanesa Červová bojuje v soutěži krásy pro svoji maminku. Ta tragicky zemřela jen dva dny před prvním castingem. Doposud nikdo neměl tušení, co se mamince devatenáctileté blondýnky stalo.

Půvabná Vanesa nyní promluvila o tragédii, které byla navíc přítomna. "Byly jsme s maminkou napadeny v centru Prahy. Zmlátili nás. Maminka následkům napadení bohužel podlehla," řekla Super.cz se slzami v očích Vanesa.

Slzy v soutěži o královnu krásy. Dívce zemřela maminka dva dny před účastí v Miss. Utěšovala ji Bezděková

Přemýšlela, že ze soutěže krásy odejde. Nakonec ale zůstala. V Miss nyní bojuje hlavně pro maminku. Právě ona Vanesu do soutěže přihlásila.

"Chvíli jsem nad tím přemýšlela, hlavně i kvůli bráchovi a tátovi. Ale pak jsem si řekla, že to mamka chtěla. A rozhodla jsem se, že zůstanu, že by se taková příležitost nemusela opakovat," vysvětluje s tím, že jí aktivity kolem České Miss nyní hodně pomáhají.

"Je těžké se s tím vyrovnat. Ale mně tohle hrozně pomáhá, člověk může na chvíli vypnout hlavu a nepřemýšlet nad tím," vysvětluje. "Teď bojuju pro mámu, hlavně pro ni," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků