Jak zvládnout přípravu na Vánoce? Pomůže vám elegantní společník i chvilka klidu

Vánoce se blíží, nepropadejte ale panice. Jak udělat svátky klidu skutečně pohodové? Základem je správný parťák i odpočinek. S přípravou na advent pomůžou oblíbené písně i potlačení hluku. Představujeme hrdinu poklidných Vánoc – sluchátka O2 pods+.
S předvánočním stresem zatočí šikovný pomocník – prémiová sluchátka O2 pods+

S předvánočním stresem zatočí šikovný pomocník – prémiová sluchátka O2 pods+ Foto: O2

Každý chce zažít kouzelné Vánoce plné voňavého cukroví, milých dárků i výzdoby. Tomu ale předchází příprava, která dá někdy zabrat. Přitom stačí mít kvalitního parťáka!

Sluchátka se v poslední době stala skvělým společníkem. Díky nim se může posluchač odpoutat od starostí a naplno se ponořit do světa hudby. I proto jsou v předvánočním čase právě sluchátka ideálním parťákem, který pomůže toto někdy hektické období zvládnout.

Na pomoc spěchají prémiová sluchátka O2 pods+! Nalaďte se na zimní atmosféru díky koledám nebo písním z oblíbených vánočních filmů. Příprava na advent pak půjde snadno. Díky speciálním funkcím vás navíc nebude nic rušit.

Sluchátka O2 pods+ jsou atraktivním společníkem

FOTO: O2

Ochraňte své nervy i sluch

Někdy je těžké se soustředit. Klapání klávesnice, mumlání v autobuse nebo hučení topení. Hrdina poklidných Vánoc vás v tom ale nenechá! Sluchátka O2 pods+ mají prémiovou funkci inteligentního potlačení hluku, takže jednoduše odfiltrují okolní rámus.

Díky tomu se budete lépe soustředit. Ať už jde o nakupování, balení dárků nebo třeba vaření. Kromě inteligentního potlačení hluku je na výběr ještě z režimu propustnosti a běžného režimu. Díky potlačení hluku nejenže šetříte své nervy, ale i sluch. Hudbu si totiž naplno užijete i bez nutnosti vysoké hlasitosti.

Pohodlí a elegance jsou základ spokojenosti

Přemýšleli jste nad tím, proč někdy máte dobrou náladu? Občas stačí maličkost a den je hned krásnější. Měkký svetr, oblíbená vůně nebo pohodlné boty dokážou zvednout náladu a zmírnit stres.

Sluchátka O2 pods+ jsou dostupná v bílé, černé a modré barvě

FOTO: O2

Na to myslel i operátor O2, takže true wireless sluchátka mají tři velikosti „špuntů“. Díky tomu O2 pods+ pohodlně sednou každému uchu. Velkou výhodou je i jednoduché ovládání dotykem. Hrdina poklidných Vánoc vás tak poslechne na slovo – teda na poklepání!

Vánoční pomocník, který se vyplatí

Všechny tyto funkce tak dělají ze sluchátek O2 pods+ ideálního parťáka na předvánoční období. Ať už budete péct, balit dárky nebo odpočívat, sluchátka vám můžou dělat společnost.

Kromě toho jsou i ideálním dárkem pod stromeček, udělají radost totiž každému! Výhodou sluchátek O2 pods+ je i bezkonkurenční cena. Noví i stávající zákazníci O2 totiž mají v rámci vánoční nabídky slevu tisíc korun za každou službu, kterou u operátora mají.

Díky této slevě si zákazníci mohou sluchátka pořídit za skvělých 499 korun. Slevová tisícikoruna je v mobilní aplikaci Moje O2, konkrétně v benefitním programu O2 Radosti. Pořiďte sobě nebo svým milovaným hrdinu poklidných Vánoc! Více o nabídce najdete na webu o2.cz/vanoce


Časová osa článků