Rihannina proměna je zřejmá na první pohled.

Rihannina proměna je zřejmá na první pohled. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Rihanna během měsíce neuvěřitelně zhubla: Čeká ji nejdůležitější vystoupení v životě!

Když se před pár týdny začalo mluvit o tom, že hlavní hvězdou Super Bowlu, která se v poločase finálového zápasu v americkém fotbalu postará o zábavu milionů diváků, bude Rihanna (34), sama zpěvačka se netajila velkou nervozitou. Není divu, většina umělců vnímá právě toto vystoupení za nejvyšší možnou poctu a nejdůležitější vystoupení jejich života. Soudě podle posledních fotek zpěvačky se zdá, že RiRi už buď poctivě trénuje fyzičku, nebo z trémy shazuje kila sama od sebe…

Když na ni totiž fotografové narazili v sobotu večer před novou restaurací Caviar Russe na Madison Avenue v centru New Yorku, byla barbadoská diva štíhlá jako proutek. RiRi sice dojem umocnila i černým outfitem, ale na první pohled bylo jasné, že během pouhého měsíce krásná maminka šestiměsíčního syna radikálně zhubla.

Návrat na červený koberec v plné parádě: Úchvatná Rihanna vyvedla i otce svého dítěte, který se od ní nemohl odtrhnout

Kráska, která se po pěti letech znovu probojovala do hitparády Billboard Hot 100 s písní Lift Me Up z filmu Black Panther: Wakanda nechť žije, si tentokrát nevyšla na večeři se svým partnerem a otcem svého syna A$AP Rockym, nýbrž s modelkou Gigi Hadid (27), která by měla v současnosti randit s oscarovým Leem DiCapriem. Pár ovšem oficiální cestou zatím vztah nepotvrdil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků