Bradley Cooper a Irina Shayk

Bradley Cooper a Irina Shayk Profimedia.cz

Bradley Cooper a Irina Shayk zase spolu! Podívejte, v čem jej modelka sváděla na Halloween

Už dlouho se o tom spekulovalo a fanoušci neskrývali naděje, že by k sobě Bradley Cooper (48) s Irinou Shayk (37) znovu mohli zahořet láskou. Stále častěji byli viděni spolu s jejich malou dcerkou Leou (5), a v létě dokonce podnikli společnou dovolenou na Bahamy. Jako rodinka vyrazili i na oslavy Halloweenu.

Pár byl také spatřen znovu v ulicích New Yorku v objetí. Irina navíc nyní sdílela konečně i společný snímek na sociálních sítích, i když nebyl úplně standardní...

Že by se k sobě vrátili? Kočka Irina Shayk vyrazila na dovolenou s ex Bradleym Cooperem. Takhle jim to sekne v plavkách

Modelka v pátek zveřejnila na Instagramu fotku, jak sedí herci na klíně, ten byl přitom převlečen za medvěda. Shayk vyrazila na party v přestrojení za slavnou pin-up modelku Bettie Page. Nutno podotknout, že byla v černém kostýmu s parukou mimořádně sexy a asi málokterý muž by jí dokázal odolat.

Dvojice společně strávila čtyři roky (2015 – 2019), než se jejich cesty rozešly. Spekulovalo se o hercových nadstandardních vztazích s kolegyní z filmu Zrodila se hvězda, zpěvačkou Lady Gaga.

Bradley Cooper konečně promluvil o vystoupení s Lady Gaga na Oscarech: Bylo jiskření mezi nimi opravdu jen hrané?

Zvěsti se umocnily především po jejich vystoupení během Oscarů v roce 2019, které bylo mimořádně procítěné. Irina tomu přihlížela v hledišti. Zanedlouho došlo k rozchodu páru. Bradley o dva roky později uvedl, že zamilovanost se zpěvačkou na pódiu opravdu jen hráli, jelikož chtěli navodit atmosféru z filmu, kdy se do sebe jejich postavy během zpívání písně Shallow zamilují. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků