Fotbalistka Amálie Koptová bojuje o korunku královny krásy. Super.cz

Blond fotbalistka Sparty bojuje o titul Miss. V bikinách vypadá božsky

Výběr krásek, které postoupily do TOP 20 a budou bojovat o korunku královny krásy v soutěži Miss Czech Republic, je letos opravdu pestrý. Objevili jsme mezi nimi i fotbalistku, která kope za ženský tým Sparty.

"Poslední dobou už mě fotbal tak nenaplňoval. Jak jsem starší, tak se víc zajímám o módu," vysvětlovala nám Amálie Koptová, která má pro modeling ideální postavu, krásnou tvář i dlouhé blond vlasy. Co se týče figury, není se čemu divit. Pořádně maká. "Trénujeme denně, v úterý a ve čtvrtek máme dvoufázové tréninky a o víkendu zápasy," prozradila mladá fotbalistka a studentka 4. ročníku obchodní akademie.

Dcera Jiřího Šlégra jde ve stopách své macechy Lucie Šlégrové: Krásná Jessica se ukázala v bikinách a uspěla v soutěži krásy

K fotbalu Amálku přivedli její bratři. "Když jsem byla na základní škole, měli jsme tam klub a hrála jsem furt. Dennodenně. Do loňska jsem hrála v juniorkách, což je do devatenácti let, teď už jsem v béčku ženách. Ale jestli to dopadne v soutěži, budou se beze mne muset obejít," upřesnila, co se její sportovní kariéry týče. Loni byla i blond kráska dokonce i v reprezentaci. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků