Na Mikea Tindalla nečekalo v džungli zrovna královské přivítání.

Na Mikea Tindalla nečekalo v džungli zrovna královské přivítání. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Manžela vnučky královny Alžběty II. v drsné reality show nešetří: Už první den po něm lezli obří pavouci!

Jaké královské přivítání! Utahují si trochu škodolibě britská média z manžela vnučky zesnulé královny Alžběty II. (✝96) Zary Phillips, Mikea Tindalla. Ten je totiž jako první člen královské rodiny v historii součástí letošní řady britské reality show I’m a Celebrity, Get Me Out of Here. A hned v úvodním díle si pro něj tvůrci přichystali mimořádně drsné podmínky.

Mike totiž již první den musel podstoupit výzvu s herečkou z nekonečného seriálu Coronation Street Sue Cleaver a hvězdou pořadu Hollyoaks Owenem Warnerem. Na kartičce se trojice dozvěděla, že mohou získat tři hvězdy. „Každá představuje dnešní jídlo pro tábor. Na mapě jsou vyznačeny tři výzvy, každý musí splnit jednu,“ stálo v pokynech.

Člen britské královské rodiny se upsal reality show. Za účast v soutěži dostane balík!

Mike se statečně ujal drsného úkolu, během nějž bylo zapotřebí ponořit se pod vodu a hledat v převrácené lodi čísla, aby získal kód visacího zámku, po jehož odemknutí by našel hvězdu.

Tindall vtipně podotknul, že je tady jediný, kdo nemá vlasy, a tak potápění vzal odhodlaně na sebe. Pod lodí na něj čekaly nejrůznější plazi a pavouci, ale Mike svůj úkol splnil a hvězdu pro tábor získal. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků