Tvoří Kiernan Shipka a John Mayer nový hvězdný pár?

Tvoří Kiernan Shipka a John Mayer nový hvězdný pár? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nová láska? Zpěvák John Mayer (45) čtyři hodiny večeřel s půvabnou dětskou hvězdou (22) z Šílenců z Manhattanu

Americký zpěvák John Mayer (45), jehož si jistě vybavíte díky jeho romantickému hitu Your Body Is Wonderland, v neděli večer zavítal do restaurace Giorgio Baldi v Santa Monice a strávil tam dlouhé čtyři hodiny... Společnost mu dělala krásná herečka Kiernan Shipka, která je o více než polovinu mladší než zpěvák…

Přestože dvojice se snažila před venku stojícími fotografy sehrát divadélko, že k sobě nepatří, když vycházel každý zvlášť a odjeli zároveň každý v jiném přistaveném voze, nedaleko za rohem na sebe podle očitých svědků měli počkat a herečka si měla přesednout do auta k Mayerovi.

John Mayer nezahálí: Když jeho ex Katy Perry Legolase, tak on sexy modelku

Dvaadvacetiletá kráska, která se proslavila už jako osmiletá, když začala hrát v seriálu Šílenci z Manhattanu postavu Sally Draper, se zdála být ve velice příjemném rozpoložení, zatímco Mayer se snažil tvářit nezúčastněně. Dvojice byla však společně spatřena při objetí v hollywoodském Tower Baru už letos v únoru.

Zpěvák, který měl v posteli Jennifer Aniston a dalších 500 žen, přiznal zvrhlý zvyk: Tohle prý dělá každý den!

Shipka by tak mohla být další slavnou kráskou lapenou do Mayerových sítí. V minulosti totiž zpěvák randil mimo jiné s Jennifer Love Hewitt, Katy Perry, Taylor Swift, Jessicou Simpson, Minkou Kelly a krátce v roce 2008 i s Jennifer Aniston, s níž se měl znovu sblížit i loni, ale oficiální pár již znovu netvořili. Jeho ložnicí ale údajně prošlo na 500 žen. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků