Zpěvačky vypadají před padesátkou fantasticky!

Zpěvačky vypadají před padesátkou fantasticky! Foto: Instagram Rylana Clarka

Legendární ‚spajsky‘ se sešly na padesátinách zrzky Geri: Sluší jim to snad víc než kdysi!

Téměř tři dekády od dob jejich největší slávy se sešly na jedné akci všechny členky nezapomenutelného ‚devadesátkového‘ uskupení Spice Girls. Z dívčí skupiny je dnes už pochopitelně partička dámská, ale jak se můžete přesvědčit z několika snímků sdílených na Instagramu, ‚spajskám‘ to sekne snad ještě víc než tehdy.

Geri Horner (50) sice vstoupila mezi padesátnice už v srpnu, ale pompézní party uspořádala až nyní v sobotu u sebe doma v Oxfordshire, kde bydlí se svou rodinou. Oslavit to s ní přišly Victoria Beckham (48), Emma Bunton (46) a Mel C (48). Jedinou členkou, která na akci bohužel chyběla, byla Mel B (47).

Kamarádství holek ze Spice Girls trvá! Victoria Beckham popřála blonďaté Baby Spice videem, kde jsou obě v minišatech

Skupinovou fotku sdílel například anglický moderátor a model Rylan Clark (34), který ji umístil na svůj Instagram. Mužem po pravici Geri není nikdo jiný, než její manžel Christian Horner a vpravo pak pózuje její šestnáctiletá dcera Bluebell, kterou má zpěvačka známá pod přezdívkou Ginger Spice se scenáristou Saschou Gervasim. Právě Emma a Victoria jsou přitom jejími kmotrami.

Bývalá Spice Girl vyvedla fešného manžela: Klidně by sám mohl ztvárnit agenta 007

Party se podle fotografií a několika videí, které se objevily na internetu, náramně povedla. Nebyla nouze o lahodné jídlo a pití u společné večeře ani divoké taneční kreace na parketu na následném večírku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků