Anežka Heralecká ze stresu kvůli reprezentaci na Miss Earth rapidně zhubla Super.cz

Kvůli stresu rapidně zhubla: Blondýnka, která letí za pár dní na Miss Earth se ztrácí před očima. Takhle vypadá v bikinách

Anežka Herálecká už tento týden odlétá reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž krásy Miss Earth na Filipíny. V poslední době zhubla a úbytek na váze je znát. Může za to hlavně stres před odletem.

Blondýnka se o své nominaci na Miss Earth dozvěděla před měsícem. "Velmi si vážíme toho, že se Anežka rozhodla nabídku České Miss Essens využít, i když věděla, jak náročné a hektické přípravy budou. Je to mladá dívka, a samozřejmě to pro ni byl velký stres a nápor. V poslední době zhubla, stres a nedostatek spánku udělaly své, ale není to nic radikálního. Anežka je bojovnice a věříme, že na Miss Earth, kde v minulosti už Češky bodovaly, zaujme," řekl Super.cz ředitel soutěže Česká Miss Essens Roman Holárek.

Líbí se vám? Tato blondýnka bude Česko reprezentovat na Miss Earth. Palce jí bude držet i o 18 let starší hokejista

Anežka přiznala, že pro ni bylo velké překvapení, když se dozvěděla, že odletí reprezentovat. "Vypadla jsem ze třináctého místa, odjela jsem ze zámečku a týden na to mi produkce zavolala, zda bych se nechtěla zůčastnit světové soutěže na Filipínách," prozradila s tím, že modelingu se v minulosti nikdy nevěnovala.

"Bude to pro mě úplná premiéra. Trénuju hodně chůzi, rozhovory, jsem hodně ve stresu," dodala Herálecká, která si vždy postavu udržovala hlavně sportem. "Hodně sportuji, byla jsem k tomu vedená od dětství. Běhám, chodím do fitka, jezdím na kole," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků