Marek Dědík s rodinou

Marek Dědík s rodinou Foto: Martina Deylová

Podzim letos nepatří StarDance ale rodině. Třikrát druhý tanečník Marek Dědík se pochlubil manželkou i rozkošnými syny

Tanečník Marek Dědík (39) se loni umístil s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou (36) na druhém místě v populární taneční show StarDance. Letos se soutěž nekoná, a tak není divu, že je oblíbenému tanečníkovi tak trochu smutno, protože podzim patřil na České televizi pravidelně právě StarDance.

„Je podzim a je mi smutno po StarDance. Hlavně po StarDance rodině se všemi lidmi, co soutěž připravují, s nimiž jsem strávil celkem pět let a je to znát. Na StarDance také miluji všechny ty VIP osobnosti, které jsou zapálené a odhodlané se učit tanec úplně od začátku. Cením si toho, že jsem tam potkal několik opravdových přátel, kteří mi zůstanou na celý život,“ řekl Super.cz Dědík, jen v taneční soutěži skončil třikrát na stříbrné pozici.

Konečně zase spolu: Stříbrný pár ze StarDance Marek Dědík a farářka Kopecká to opět roztočili na parketu

Ten si aspoň udělal jednu podzimní radost a nechal se s manželkou Terezou a syny zvěčnit na krásných podzimních fotkách. Snímky vznikaly v Kinského zahradě v Praze pod taktovkou fotografky Martiny Deylové, jež je shodou okolností také úspěšná tanečnice.

„Focení probíhalo velmi spontánně a zároveň jsme si udělali výlet na Petřín i s dětmi,“ prozradil Dědík. Skoro pětiletý Bertram Josef a Dorian Marek (2,5) už rostou jako z vody a dělají svým rodičům jen samou radost.

Klape jim to i po jedenácti letech. Marek Dědík ze StarDance si s manželkou užíval romantiku jen ve dvou

„Dorian od září nastoupil do mateřské školky a velmi rychle se aklimatizoval. Zvládá vše bez problémů. Bertík navštěvuje sportovní atletický kroužek a jeden jazykový, ale zatím to vypadá, že v našich tanečních cestách nepůjde. Zatím to vypadá, že jeho silnou stránkou bude síla, rychlost a obratnost,“ míní Dědík.

Ten by rád, aby jeho synové dělali hlavně to, co je baví. „Oba dva syny chci nechat dobrovolně zvolit sport nebo aktivitu, kterou mají rádi. Nebudu a nechci je do ničeho nutit. V prosinci a lednu máme v plánu vyjet na hory, kde chci Bertíka naučit lyžovat nebo aspoň stát na lyžích. Chceme si užít hory, smích i své kamarády, kteří pojedou s námi,“ těší se Dědík.

Hvězda StarDance se pochlubila novým tetováním: Díky tanečnici nechá pokřtít svoje děti

Ten ještě do Vánoc plánuje s rodinkou jednu dovolenou v teple. „Ke konci listopadu se chystáme odletět s klukama ještě někam do tepla. Bylo to pro všechny překvapení a manželce doteď stále nedochází, že bude muset znovu vytáhnout letní věci, které již uložila do krabic a zabalit nás na dovolenou,“ smál se tanečník, jenž to ve StarDance roztáčel také po boku Jitky Schneiderové nebo Pavly Tomicové. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků