Marta Jandová

Marta Jandová Michaela Feuereislová

Marta Jandová zazpívala o rozchodu

Zpěvačka Marta Jandová (45) ještě s rodinou nestihla oslavit sedmatřicáté narozeniny, které měla minulou středu. S otcem Petrem, sestrou Eliškou a macechou Martinou se sešla jen v klubu Retro, kde koncertovala s kapelou. A narozeninovou kytku dostala pouze od kolegy Daniela Hůlky (51).

Marta Jandová se minulý měsíc v Česku neohřála. Jela totiž akustické turné s kapelou Die Happy, kde působí i její exmanžel Thorsten. On má novou rodinu, před pár měsíci se mu narodilo i miminko. Marta po rozchodu s hudebním manažerem Viktorem Mrázem nového partnera ještě nemá. Možná i proto zaznělo na pražském koncertu i pár písní o rozchodech a zlomených srdcích.

"Nejde o texty z mého života. Jsou to obecné zkušenosti všech žen. Zatímco muž se po rozchodu opije s kamarády a dál to neřeší, my ženy máme tendence vše rozpitvávat. Pláčeme nad fotkami a představujeme si, jaké jsme mohly mít s bývalým krásné děti," řekla Super.cz Marta.

Jandová měla minulou středu narozeniny, velká oslava ale nebyla. "Měli jsme malý mejdan s kapelou a pár fanoušky v Kolíně nad Rýnem, kde jsme zrovna vystupovali. A jako dárek jsem si dala plavbu trajektem přes jezero do Švýcarska," vyprávěla zpěvačka.

Pražským koncertem v Retro Music hall Marta uzavřela turné, hned z něj ale odjela opět do Německa. "Točím tam do čtvrtka svůj pořad v televizi, domů se vrátím až na Velikonoce," svěřila se. "To už konečně oslavím narozeniny i s rodinou. Ale musím říct, že mě moc potěšilo, když jsem na pražském koncertě dostala kytku od Dana Hůlky. Za osmnáct let se mi nestalo, že by za mnou někdo přišel s kyticí přímo na pódium," přiznala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků