Aaron Carter už bohužel svého synka vyrůstat neuvidí.

Aaron Carter už bohužel svého synka vyrůstat neuvidí. Profimedia.cz

Tragicky zesnulý Aaron Carter se začal léčit. Toužil získat zpět do péče ročního syna

Zpráva o úmrtí kdysi dětského popového idolu, ale v posledních letech spíš problémového zpěváka Aarona Cartera (✝34), otřásla nejen jeho fanoušky, ale především jeho rodinou včetně partnerky Melanie Martin. Ta v sobotu před jeho dům, který byl již tou dobou obehnán policejní páskou, přijela v autě a na místě propukla v neutišitelný pláč. S Carterem má jedenáctiměsíčního syna Prince.

Carter, jenž dlouhodobě bojoval s psychickými problémy a v minulosti i s letitou závislostí na tvrdých drogách, přišel kvůli svému způsobu života o možnost mít syna v péči. To se zpěvák snažil zvrátit a v jednom ze svých posledních postů na Instragramu slíbil, že syna získá zpět.

Dětská hudební hvězda zemřela ve 34 letech. Aarona Cartera našli mrtvého ve vaně

Přihlásil se proto do rehabilitačního centra v Los Angeles a tvrdil, že zahájil měsíční ambulantní program. „Neměl jsem žádné recidivy nebo něco podobného, jen jsou zde nějaké spouštěče a já chci svého syna zpět. Hlavním důvodem, proč jsem se zapsal do léčebny, je pomoc s kouřením trávy. Je to abstinenční program a spolupracuji s individuálním poradcem,“ prozradil s tím, že mu léčbu navrhnul soud, ale nebyla povinná.

Z toho mrazí: Aaron Carter na posledním koncertu zpíval, že ‚odejde‘. Za dva dny jej našli mrtvého ve vaně

„Chodím na skupinovou terapii, kurzy rodičovství, kurzy domácího násilí a spousty různých věcí. Být rodičem je něco nového, ale vlastně je to moc zábavné a vzrušující a pro mě je to nová kapitola mého života. Bylo to úžasné,“ vysvětloval před pár dny s nadějí v hlase po boku své partnerky Melanie dnes již zesnulý zpěvák. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků