Kate si před zápasem potřásla rukou s hráči obou týmů.

Kate si před zápasem potřásla rukou s hráči obou týmů. Profimedia.cz

Ragbisté z ní nemohli spustit oči: Krásná Kate vyrazila v dešti na zápas a ‚její‘ tým zvítězil v neuvěřitelném poměru!

Přestože v Anglii panuje velmi deštivý víkend, princeznu Kate (40) to nikterak neodradilo od návštěvy ragbyového zápasu na stadionu DW ve Wiganu. V sobotním čtvrtfinále Světového poháru v ragbyové lize se proti sobě postavily týmy Anglie a Papui-Nové Guineji a možná i díky přítomnosti Kate dokázal domácí tým zvítězit na celé čáře.

V minulosti zastával funkci patrona britské Rugby Football League princ Harry, po jeho přesídlení do Spojených států však tuto milou povinnost převzala Kate. Na první pohled bylo zřejmé, že hráči se za tuto ‚změnu‘ rozhodně nezlobí a na půvabné princezně z Walesu mohli oči nechat.

Princezna Kate oslnila v dalším prudce elegantním modelu: Vystačila si se dvěma odstíny a vypadala ohromně

Ta totiž v pochmurném počasí v červeném kabátku s rudým rolákem svým širokým úsměvem dokázala rozsvítit celý stadion, kam si přišla před začátkem zápasu s hráči obou týmů potřást rukou. Sledovalo ji přitom více než 23 tisíc natěšených fanoušků v hledišti.

Anglie měla hru od začátku ve své moci a zápas skončil výsledkem 46:6. Přirozeně soutěživá Kate neskrývala nadšení. „Je skvělé sledovat hru. Je to opravdu vzrušující a tak rychlé,“ nechala se slyšet při setkání s ženským ragbyovým týmem v poločase zápasu. Tomu Catherine zároveň poblahopřála za porážku Kanady v předešlém zápase a slíbila, že bude dál sledovat jejich postup. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků