Natálie a David po přistání v Praze

Natálie a David po přistání v Praze Foto: Archiv N. Kočendové

To je překvapení! Vítězka světové soutěže krásy opustila Love Island a je v Praze! Takhle to dopadlo s její láskou Davidem

Vítězka světové soutěže krásy Top Model of the World Natálie Kočendová je již v Praze. Účastnice show Love Island v pátek opustila reality show společně s Davidem Vitáskem, kterého televizní diváci poslali domů. Ztratil u nich přízeň kvůli podvodu. Do vily na Kanárských ostrovech vstoupil přesto, že měl v Praze lásku, přítelkyni Rebeku.

Natálie mohla v soutěži dál pokračovat, ale odmítla. Rozhodla se odejít společně s Davidem, do kterého se v reality show zamilovala.

Zásnuby a za dva týdny rozchod: Vítězka světové soutěže krásy je už půl roku single

Nyní to vypadá, že jeho srdce opravdu získala česká královna krásy. Po včerejším příletu do Prahy zamířili společně do bytu Natálky, večer sjížděli na Voyo již zveřejněné díly Love Island a také dnes spolu tráví veškerý čas.

Den si užili v centru Prahy na procházce a kávě. Jak se bude jejich vztah dál vyvíjet, je otázkou. Jasné je, že Davida čeká setkání s Rebekou, která má jeho kreditní kartu a také klíče od jeho bytu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků