Mirai Navrátil si už dokáže představit, že by byl tátou. Super.cz

Šťastně zadaný Mirai Navrátil už přemýšlí o otcovství. Ulovil totiž krásku, která je i skvělá kuchařka!

Mirai Navrátil (30) září štěstím. Zpěvák aktuálně s nadšením očekává galavečer Českého slavíka, zdali se jeho skupině opět podaří obhájit první místo. „Těším se, že ta soutěž bude méně bizarnější a že to bude oslava muzikantů a dobrý mejdan. A ukáže, co se na české scéně děje. Vždy jsem dost nervózní, člověk tam hraje, musí tam něco říct,“ svěřil se nám.

Mirai Navrátil oslavil 30. narozeniny. Poznáte ho na fotce z dětství?

Radost má ale i v soukromém životě. Už čtyři roky je šťastně zadaný s přítelkyní Míšou, která je skvělá kuchařka. „Umím dobře vařit a říká se, že láska prochází žaludkem, že?“ řekla nám nedávno sympatická bruneta.

A právě i díky ní už oblíbený muzikant začíná přemýšlet, že by se stal otcem. „Ano, samozřejmě, dokážu si to už představit,“ řekl Mirai Super.cz.

Zpěvák Mirai Navrátil je už čtyři roky zadaný. Tuhle krásku si hýčká doma

Možná právě proto se také rozhodl zapojit do úžasne akce. Po boku olympioniků totiž burcoval děti ke sportu, a to na jedné pražské základní škole v rámci projektu Sazka olympijský víceboj - Trénink s olympioniky.

Jak sám říká, fyzičku nemá jako sportovci, ale snaží se svůj volný čas sportem trávit. Ohledně tělocviku na základce nezapomene na jeden osudový den. „Hráli jsme vybíjenou na základce a my jsme vyhráli. Začal jsem poskakovat radostí a spadl jsem na hubu a roztrhl jsem si ji. Museli mi ji sešívat, protože jsem měl doslova uspěv od ucha k uchu,“ zavzpomínal během rozhovoru Mirai Navrátil.

 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků