Rebel Wilson a Ramona Agruma prý posunuly vztah na další úroveň...

Rebel Wilson a Ramona Agruma prý posunuly vztah na další úroveň... Profimedia.cz

Populární herečka Wilson, která zhubla 35 kilo, se prý po půlroční známosti zasnoubila s přítelkyní

Herečka a komička Rebel Wilson (42) a její partnerka Ramona Agruma do toho zřejmě co nevidět praští! Obeznámený zdroj informoval server Page Six, že dvojice se zasnoubila, a to prý dokonce již před několika týdny. Dámy spolu randily zhruba půl roku, než se rozhodly posunout jejich vztah na další úroveň.

Rebel, která dosud měla zkušenosti ve vztazích pouze s muži, podle svých slov našla to pravé štěstí až v náruči ženy. O vztah s Ramonou se poprvé veřejně podělila v červnu na svém Instagramu a lidé ji okamžitě zahrnuly velkou podporou a mnoha přáními.

Rebel Wilson (42) po shození 35 kilo kápla božskou: Místo prince světu ukázala novou partnerku!

S diamantovými prsteny na rukou se dámy ostatně ukázaly již 28. října na halloweenské party George Clooneyho, kde se prý i o tento společný krok podělily s ostatními. „Všem vyprávěly, jak jsou nadšené z jejich zasnoubení,“ dodal zdroj. Přestože Rebel a Ramona musí zásnuby ještě oficiálně potvrdit, herečka i její partnerka jsou prý nesmírně šťastné.

O 35 kilo lehčí Rebel Wilson se fanouškům ukázala v bikinách: Tohle je zločin! vzkazují

Australská hvězda komedie Ladíme!, která během uplynulých dvou let shodila 35 kilogramů, v období pandemie koronaviru tvořila pár s dědicem společnosti Anheuser-Busch Jasonem Butschem, ale loni se rozešli. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků