Eva Burešová nechala nahlédnout do svého soukromí Super.cz

Věřili byste, že příští rok Eva Burešová oslaví třetí kulaté narozeniny? Herečka už přemýšlí, jak tuto party pojme

Příští rok bude pro Evu Burešovou (29) zásadní. Ač se to nezdá, této krásné brunetce bude třicet let. „Zatím netuším, jak to oslavím, ale líbilo by se mi to oslavit nějakým velkým koncertem. Dovolená v zahraničí nás asi ještě dlouho nepotká, protože to jedno miminko je velmi malinké,“ smála se Eva během rozhovoru pro Super.cz.

Evě Burešové končí 3 měsíce po porodu mateřská: Váhu ani míry ale kvůli nové roli neřeší

Herečce a zpěvačce Evě Burešové se daří zkrátka všechno. Má úžasnou kariéru, domov, rodinu a teď si udělala další radost. Nechá totiž fanoušky znovu nahlédnout do svého soukromí. Opět jim přichystala na příští rok nový diář, už třetí v pořadí. Tentokrát se jmenuje 3. kousek Ze(Mě). „Každý rok se snažím udělat diář, který je pro ty holky v tom věku 11 až 20 let. Takový diář jsem potřebovala taky v té době a nebyl,“ svěřila se Eva.

A stále se snaží, aby každý diář byl naprosto jiný. „Dávám tam fotky, které nikde nebyly, tenhle rok jsem tam dala i zprávy mezi mnou a Přemkem a QR kódy. Vím, že ty nemá žádný jiný diář než ten můj,“ svěřila se Eva.

Eva Burešová poprvé od narození syna Tristana ve společnosti: V pruhovaném modelu vypadá fantasticky

Nabízí se tedy otázka, jakou nejhezčí zprávu jí Přemek poslal? „Já myslím, že každá zpráva, která vyjadřuje lásku a podporu, je krásná a já si většinu těchto zpráv schovávám,“ červenala se úspěšná herečka a zpěvačka. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků