Kim Kardashian nemohla uvěřit, že jí jsou šaty Marilyn Monroe malé.

Kim Kardashian nemohla uvěřit, že jí jsou šaty Marilyn Monroe malé. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle se obnažená Kim Kardashian vztekala, když se nevešla do šatů po Marilyn: Za tři týdny pak shodila 7 kilo

O legendárních blyštivých šatech Marilyn Monroe (✝36), které letos v květnu přesně po 60 letech vynesla na ples Met Gala Kim Kardashian (42), se toho napsalo už spousta. Teprve nyní však mohli diváci v rodinné reality show Kardashianovi na Disney+ zhlédnout, co všechno tomu předcházelo.

Muzeum Ripley’s Believe It Or Not, které v roce 2016 zaplatilo za šaty 4,8 milionu dolarů, odmítlo poskytnout televizní hvězdě originál šatů a na zkoušení dostala jejich repliku. Ta byla však z více poddajné látky a seděla jí skvěle.

Tato scéna z nového filmu o Marilyn Monroe diváky popudila: Odporné, nevkusné, příšerné, reagují

Když však došlo na zkoušení originálu, nenasoukala se do nich přes boky. Kim neskrývala rozčarování, a dokonce odmítala uvěřit, že by se do šatů po ikonické herečce, která byla krev a mlíko, nevešla. Čtyřnásobná maminka byla rozhozená a vztekala se: „Umím čarovat se svými tvary, dokážu se vmáčknout do čehokoli!“

Kim Kardashian zazářila na plese roku v ikonických šatech po Marilyn Monroe. Zhubla do nich 7 kilo a je jako lunt!

Kardashian se ale nehodlala vzdát a rozhodla se k extrémní třítýdenní dietě a tvrdému cvičebnímu režimu. Do plesu tak zvládla shodit neuvěřitelných sedm kilogramů za tři týdny, za čož pak slízla ostrou kritiku. Kim nakonec vynesla originál pouze na počáteční focení na červený koberec, ale na plese již měla na sobě repliku kvůli obavám z jeho poničení.

Kim Kardashian to za hubnutí do šatů po Marilyn pěkně schytává: Jak se jí povedlo shodit 7 kilo za tři týdny?

Nařčení z poškození se nakonec Kim stejně nevyhnula a médii proběhly fotografie, které měly dokazovat několik změn v oblasti zipu a pár vypadnutých korálků. Následně se však objevily zprávy, že šaty byly poškozeny již předtím, než si je Kim na ples vypůjčila. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků