Denise Richards, Jake Busey a Casper Van Dien ve Hvězdné pěchotě

Denise Richards, Jake Busey a Casper Van Dien ve Hvězdné pěchotě Profimedia.cz

Hvězdná pěchota po 25 letech: Podívejte, jak vypadají hvězdy akčního trháku dnes. Některé nepoznáte!

Od premiéry akční komedie Hvězdná pěchota zanedlouho uplyne už čtvrtstoletí, a tak je nasnadě posvítit si na představitele hlavních rolí. Jak dnes vypadá fešák Johnny Rico, jeho andělsky krásná přítelkyně Carmen či kudrnatá Dizzy a další?

Začněme představitelkou Carmen Denise Richards (51), kterou asi není třeba nikomu příliš připomínat, jelikož si poslední roky mediální pozornost vysloužila spíš než hereckými počiny svým soukromým životem, kdy na ní její exmanžel Charlie Sheen nenechal nit suchou. Před třemi měsíci se o ní psalo i v souvislosti s jejím připojením se k placené platformě sdílející pikantní obsah. Následovala tak svoji dceru Sami, která tak učinila (navzdory nevoli svého otce Sheena) krátce před ní.

Denise Richards (51) se přidala na síť s necenzurovaným obsahem. Dva týdny po své osmnáctileté dceři

Johnnyho Rica ztvárnil Casper Van Dien (53), který se jen letos objevil hned v šesti projektech, je tak herecky pořád velmi aktivní a také atraktivní. To ovšem platí i o sympatické Dizzy, kterou si zahrála Dina Meyer (53). Její snímek ve fotogalerii pochází z thrilleru Nightshade z letošního roku a je téměř k nevíře, jak mladistvý vzhled si tato půvabná herečka udržuje.

Dvojicí, kterou ovšem po těch letech není snadné poznat, jsou představitelé poručíka Jeana Rasczaka (Michael Ironside) a Ace Levyho (Jake Busey). Zatímco Ironside má za sebou dlouhý seznam velkých rolí a aktuálně boduje například v seriálu Kauza Theranos z dílny společnosti Hulu, druhý zmiňovaný si letos zahrál v komedii The Great American Action Hero, ale působil i v řadě seriálů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků