Seriálové kamarádky pokračují v natáčení seriálu A jak to bylo dál, ale už pouze ve trojici. Zde na snímku z roku 2007

Seriálové kamarádky pokračují v natáčení seriálu A jak to bylo dál, ale už pouze ve trojici. Zde na snímku z roku 2007 Profimedia.cz

Jak vypadají ‚holky‘ ze Sexu ve městě při posledním natáčení? Táhne jim na šedesát, ale o módní úlety nebude nouze

Na Upper East Side v New Yorku se poslední týdny natáčí druhá řada seriálu A jak to bylo dál, který je pokračováním legendárního Sexu ve městě. Přestože po uvedení první řady panovaly u diváků smíšené pocity, tvůrci fanoušky o kultovní partičku svérázných kamarádek nepřipraví. Přestože absence sexuchtivé Samanthy v podání Kim Cattrall (66) je rozhodně znát, zbylé trio si určitě vystačí i samo.

Ač hlavní představitelky Carrie ( Sarah Jessica Parker (58)), Charlotte (Kristin Davis (57)) a Mirandy (Cynthia Nixon (56)) už dávno řeší úplně jiné problémy, než tomu bylo v původním seriálu, o jeden zásadní prvek, jenž byl jeho nedílnou součástí, diváci nepřijdou.

Představitelky Carrie se zeptali, jestli si přeje návrat Samanthy do Sexu ve městě: Odpovědí překvapila

Jde samozřejmě o divoké módní kreace, kterými proslula především sloupkařka Carrie Bradshaw, její představitelka svého času i díky seriálu platila za jednu z módních ikon a například španělského návrháře Manola Blahnika, jehož jméno se v sérii objevovalo opakovaně, vyšvihla do hvězdných výšin.

Proč jste to udělali, nemůžu přestat brečet, píší fanoušci po zhlédnutí prvních epizod pokračování Sexu ve městě

Pojďte se s námi podívat, jaké nové neotřelé nápady v odívání si tvůrci seriálu, jenž se u nás vysílá na kanálu HBO Go, přichystali tentokrát. Soudně podle fotografií to rozhodně nebude oproti Sexu ve městě žádný slabý odvar… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků