Paloma Faith a Leyman Lahcine se prý rozešli.

Paloma Faith a Leyman Lahcine se prý rozešli. Profimedia.cz

Po životní krizi prý přišel rozchod: Zpěvačka Paloma Faith se po 9 letech a 2 dcerách měla rozejít s partnerem

Zpěvačka Paloma Faith (41) je prý po devíti letech vztahu s Leymanem Lahcinem single. Podle deníku The Sun to potvrdila v pondělí večer na halloweenské party Jonathana Rosse.

„V posledním roce se odcizili a už spolu nejsou. O děti ale pečují společně,“ uvedl zdroj deníku.

Dvojice má spolu dvě dcery, jednu pětiletou, druhou roční, jejichž soukromí zpěvačka bedlivě střeží. Neprozradila zatím ani jejich jména, pohlaví prvorozené dcerky dokonce tajila tři roky.

Tři měsíce po urgentním císařském řezu nemohla zpěvačka pořádně chodit: Bolesti byly naprosto vyčerpávající, říká

S otcem svých dcer byla ve vztahu od roku 2013, v roce 2017 se měli tajně vzít. Zvěsti o rozchodu začaly kolovat, když jeden druhého přestali sledovat na sociálních sítích.

Paloma také v průběhu roku přiznala, že zažívá v soukromém životě krizi. Blíže problémy nespecifikovala, ale už dříve se vyjádřila k tomu, že vybalancovat mateřství a kariéru shledává jako velmi náročné a podepisuje se to na jejím duševním zdraví.

Faith měla náročné porody, zvláště první, který po 20 hodinách skončil urgentním císařským řezem, po němž dlouho trpěla bolestmi a nemohla ani pořádně chodit. Druhá dcera pak byla doslova vymodlená, Paloma podstupovala umělé oplodnění, které klaplo až na šestý pokus. I druhou dcerku rodila císařem, ovšem už plánovaným.

Po pěti nevydařených umělých oplodněních se zpěvačka (39) konečně dočkala druhého potomka: Mám bradavky v plamenech, napsala

Zpěvačka se k údajnému rozchodu s partnerem zatím nevyjádřila. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků