Veronika Arichteva promluvila nejen o své současné váze. Super.cz

Ve finále StarDance vážila pouhých 44 kilo. Veronika Arichteva má nyní o 15 kilo víc

Herečka Veronika Arichteva (36) před čtyřmi lety zářila ve StarDance, teď si zkusila roli porotkyně v taneční soutěži Roztančené divadlo. Jak sama přiznala, bylo těžké posuzovat výkony svých hereckých kolegů odborně.

"Už si nic nepamatuju, je to už dlouho. Ráda bych hodnotila odborně, ale už netuším nic. Pata špička, nic nevím. Pro mě jsou všichni hrdinové, vím, co prožívají," řekla Super.cz Arichteva.

Celý den prý „nežrala“ a zatahovala břicho. A výsledek? Mrkněte, jaká kočka je Veronika Arichteva v bikinách

Ve StarDance tančila s Michalem Necpálem a i poté měli pár tanečních vystoupení na plese. To je ale minulost. "Už se nenarvu do kostýmu. V posledním kole StarDance jsem měla o patnáct kilo méně. Měla jsem asi 44 kilo. Pak přišlo těhotenství, jsem líná, žeru, neshodila jsem to," směje se.

Martina Pártlová se vyhřívala u moře s dcerou Stellou. Takhle si užívala na pláži

"A hlavně nejsem typ člověka, který by řekl, že si dá dva tréninky a pak půjde něco ukázat za peníze. Potřebovala bych zase spoustu tréninků, aby to bylo dobré. A čas právě nemám," vysvětluje herečka.

Na svoji váhu už se po porodu syna Luky nedostala, ale vůbec to neřeší. "Volné šaty zakryjí všechno. Neřeším to. Nevnímám to tolik. S dítětem se hodně věcí změní, i pohled na sebe samotnou," dodala Arichteva. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků