Patrik Kincl vs. Karlos Vémola Video: Oktagon TV

Patrik Kincl se pustil do soupeře Vémoly ohledně jeho aféry s mladičkou Rikou (18). Je ti do toho ho*no, zuřil Karlos

Komunita zápasníků MMA nevnímá aféru Karlose Vémoly (37) s pornoherečkou Rikou Fane jako reklamu, byť špatnou, tomuto populárnímu sportu. Vyjádřil se i Karlosův budoucí soupěř, zápasník Patrik Kincl, který proti němu usedl do horkého křesla v pořadu Tváří v tvář.

Soupeře kritizuje s tím, že poškozuje dobré jméno sportu, který kvůli němu přichází o velké sponzory. Vémola s ním nesouhlasí a v pořadu, jenž moderoval Ondřej Novotný, tvrdí, že to není pravda a lidé na něj chodí, o čemž svědčí i vyprodaná O2 aréna, kde spolu se svým bývalým kamarádem a spolubydlícím budou zápasit 30. prosince.

Ze SuperStar do filmů pro dospělé. Kdo je Rika Fane, která teď zatápí Vémolovi?

Na Kincla ale jeho prohlášení působí směšně. "Na jedné straně je pozornost, a někomu přijde negativní reklama taky jako reklama. Ale nevidím, že by do MMA šli nějací velcí partneři jako banky nebo pojišťovny. A kdykoli jsem na nějaké dveře zaklepal, bylo často zmiňované tvoje jméno," řekl Vémolovi a apeloval přitom zejména na osobní rovinu. Jak můžete vidět ve videu v článku, Karlos eskalaci aféry bere jako kampaň proti své osobě.

Mladinká Rika (18) zveřejnila další zprávy s Vémolou. Karlos ji označil za feťačku a prostitutku, kterou nezná

"Kinclovi je do mé osobní roviny ho..., pokud se chce bavit o osobní rovině, tak ať jde do pr... Někdy se k té osobní věci vrátím, ale ne teď. A jen přemýšlím, proč je to zrovna teď před zápasem, kdo to přifukuje. Jestli to není jen kampaň před zápasem. Člověk udělá pár chyb – kdo je nikdy neudělal, že? Ale není to nic, co by ovlivnilo tento zápas nebo můj vztah s Lelou," dodal rázně Vémola.

Terminátor a princezna: Karlos a Lela vyrazili po skandálu na party, bijec si rýpnul do „bláznivé paní“

Zmíněná Rika Fane neváhala zveřejnit i hlasové zprávy, které jsou důkazem toho, že se s ní zadaný Vémola scházel. On sám neustále tvrdí, že mladou herečku z filmů pro dospělé nezná, a že jeho manželství s Lelou (33) není nijak ohroženo. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků