Sharon Stone

Sharon Stone Profimedia.cz

Sharon Stone má nádor na děloze: Kvůli chybné diagnóze na něj ale málem nepřišli

Sharon Stone (65) se ve středu ve svých Instastories podělila o novinky ohledně svého zdraví. Herečce bohužel našli velký fibroidní tumor, nicméně až poté, co ji chybně diagnostikovali a léčili na něco jiného.

„Další chybná diagnóza a špatná procedura. Když se mi po ní bolesti zhoršily, šla jsem za jiným lékařem, který zjistil, že mám velký fibroidní nádor, který musí ven,“ popsala s apelem na ženy, aby se nikdy nebály navštívit dalšího odborníka, pokud se jim názor lékaře nezdá.

Po nutné operaci se probudila s o číslo větším poprsím: Doktor prostě usoudil, že budu vypadat líp, šokuje Sharon Stone

Není to totiž bohužel poprvé, co herečku potkala podobná zkušenost. V roce 2001 musela pod kudlu kvůli benigním nádorům v prsou, které byly dle jejích slov obří. Zároveň podstupovala rekonstrukci a po zákroku se ke svému údivu probudila s o číslo větším poprsím. Plastický chirurg jí bez jejího svolení zvětšil prsa, protože usoudil, že budou lépe sedět k jejím bokům.

O informaci se podělila v loni vydané biografii The Beauty of Living Twice. V té mimo jiné popsala i mrtvici, která ji postihla ve věku 43 let a málem při ní přišla o život. Učila se po ní znovu mluvit a chodit a musela si dopřát dvouletou hereckou pauzu, která podle ní poznamenala její kariéru.

Po mrtvici se učila chodit i mluvit, na život nikdy nerezignovala. Ikona devadesátek slaví 63. narozeniny

Pauzu si bude muset dopřát ostatně i teď. „Budu ležet 4-6 týdnů, abych se plně zotavila. Díky všem za péči,“ vzkázala na sociální síti k aktuálnímu zdravotnímu problému. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků